Eksfoliacja kwasami

Pracujemy na kwasach marki MEDIDERMA to hiszpańska firma dermatologiczna stworzona przez praktykującego lekarza dermatologa, który dla swoich potrzeb stworzył kilka linii pilingów chemicznych, a każdą z nich rozbudował dodając odpowiednie związki chemiczne, w zależności od potrzeb typu skóry i problemu, jaki istnieje u danego pacjenta. Dysponowanie tymi pilingami, pozwala nam na zaspokojenie potrzeb każdego pacjenta, bowiem możemy dostosować się do każdego problemu lub nawet do kilku współistniejących problemów indywidualnie, a także do każdego typu skóry i fototypu, do jej wrażliwości. Pilingi te można łączyć ze sobą i odpowiednio wzmacniać za pomocą polepszaczy, które są dostępne w zestawie.

Kwas salicylowy ma działanie przeciwzapalne, wnika głęboko w głąb mieszka włosowo-łojowego, co ma znaczenie przy leczeniu trądziku. Oczyszcza skórę z zaskórników, zmniejsza łojotok, działa również przeciwbakteryjnie. Jest szczególnie polecany w terapii trądziku pospolitego ze zmianami ropnymi. Działa złuszczająco, usuwając zbędny zrogowaciały naskórek, co indukuje proces odnowy skóry, zwiększa jej napięcie, redukuje zmarszczki, spłyca blizny.

– Kwas kojowy dla osób które maja problemy z przebarwieniami skóry, nadprodukcją melaminy, plamami starczymi. Jest substancją o udowodnionych klinicznie właściwościach odbarwiających.

Kwas migdałowywyróżnia się silnym działaniem antybakteryjnym, które sprawia, że zabiegi z jego wykorzystaniem z powodzeniem stosowane są w leczeniu stanów zapalnych skóry, zwłaszcza trądziku. Kwas ten ma także działanie odbarwiające, polecany jest szczególnie w przypadku przebarwień skóry u kobiet po 30 roku życia, związane głównie z menopauzą, ciążą, stosowaniem antykoncepcji hormonalnej i chorobami wątroby.

– Kwas glikolowy pomaga w walce ze zmarszczkami, przebarwieniami i bliznami, działa nawilżająco, regeneruje skórę i przywraca jej sprężystość, oczyszcza skórę z zaskórników oraz wypłyca pory.

Kwas mlekowy odpowiada za efekt jedwabistej skóry po mlecznych kąpielach. Zabiegi z jego udziałem są prawdziwym ukojeniem dla skóry suchej. Jego dodatkowym atutem jest to, że występuje w naszym organizmie więc nie będzie działał drażniąco nawet na bardzo wrażliwą skórę.

Kwasy owocowe AHAsą najbezpieczniejszym, nowoczesnym specyfikiem służącym w terapii regeneracji skóry i leczeniu melasmy, działają na przyspieszenie odnowy komórkowej, zapobiegają starzeniu się skóry powodując zmiękczenie i wybielenie naskórka, jednocześnie nawilżając.

W celu uzyskania najlepszych i trwałych efektów zalecane jest wybranie serii od 6 do 12 zabiegów

cena: od 60 do 180zł

Tagi: