Manicure

Manicure biologiczny

Zabieg manicure biologicznego polega na sterylnym wykonaniu, nie używa się narzędzi metalowych (pilników, cążek, podważaczy). Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe / szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek.

Wskazania:

-skóra nadmiernie sucha i wrażliwa
-łamliwe i rozdwajające się paznokce

cena: 20zł

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia. Podczas wykonywania zabiegu opracowujemy płytkę paznokcia nadając jej właściwy kształt oraz nakładamy wybrany lakier kolorowy.cena: 30zł
Wskazania:

-podstawowa pielęgnacja dłoni

cena: 30zł

Manicure japoński

Japoński manicure to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym, jednak jego wykonanie jest wbrew pozorom bardzo proste. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Czas trwania zabiegu to około trzydziestu minut. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Zabieg polecany jest w szczególności:

1) do regeneracji paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się, pozbawionych blasku.

2) dla Pań, Panów i młodzieży oczekujących trwałego, naturalnego manicure’u lub pedicure’u o naturalnym blasku rózowej perły, przypominającym wygląd paznokci pomalowanych bezbarwnym lakierem o różowej poświacie.
Piękny efekt nie zmywa się, nie odpryskuje.

Zaleca się powtarzanie zabiegu aż do całkowitego zrośnięcia płytki paznokcia w odstępach dwu tygodniowych.

Zabieg można stosować zarówno do paznokci u dłoni jak i stóp. Polecany dla kobiet i dla mężczyzn.

cena: 50zł

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure shellac utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe. Ponadto, manicure hybrydowy – shellac – nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Manicure hybrydowy ma wiele zalet. Przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet, które nie mają czasu na regularne dbanie o stan swoich paznokci. Tempo życia jest ogromne, więc często okazuje się, że brakuje czasu na systematyczne obcinanie skórek i malowanie paznokci. Paznokcie akrylowe i żelowe nie są aż tak trwałe, jak hybrydowy manicure, a poza tym nie są wcale o wiele tańsze. Warto dlatego zastanowić się nad bezpiecznym, trwałym i pięknie błyszczącym lakierem hybrydowym. Paznokcie hybrydowe są wprost stworzone dla kobiet aktywnych zawodowo i prowadzących dom. Obowiązki domowe nie muszą oznaczać rezygnacji z bycia piękną. Z manicure hybrydowym możesz wykonywać bez obaw wszelkie czynności, takie jak pranie, mycie naczyń, prasowanie, zmywanie podłóg itp., a lakier pozostanie na paznokciach bez szwanku.

cena: 70 zł

Tagi: